www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető (SQL)

  • A hirdetés 1093 napja lejárt

Magyarországon működő, külföldön is jelenlévő szombathelyi székhelyű, ügyviteli rendszereket fejlesztő cég csapatába keresünk rendszerüzemeltető munkatársat

Munkavégzés helye: Szombathely

Feladatok:

  • segítségnyújtás az üzemeltetésben, alkalmazások zökkenőmentes működésének biztosítása, a frissítések, verzióváltások végrehajtása
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, ügyfél kommunikáció
  • tesztelés
  • alapfokú programozási ismeretek segítségével változások végrehajtása, scriptek írása

Elvárások:

  • SQL ismeretek (MSSQL, MySQL, Interbase)
  • Megbízhatóság
  • Ügyviteli ismeretek
  • Elvárt szakképzettség: Informatikus (a tevékenység megjelölésével)

Előny:

  • számviteli ismeretek
  • német nyelvtudás
  • Alapvető angol nyelvtudás a szakmai szövegek megértéséhez.
  • Hálózati ismeretek
  • Delphi programozási ismeretek

Jelentkezés: Önéletrajz megadásával az alábbi e-mail címen.

Helyek Vas
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő