www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető, rendszergazda

  • A hirdetés 1061 napja lejárt

Folyamatosan bővülő informatikai vállalkozás, a Dorlin-System Kft. új kollégát keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Linux szerverek üzemeltetése,
  • Windows szerverek üzemeltetése,
  • új Linux rendszerek és támogató programok felépítése és fejlesztése, üzemeltetési környezet kialakítása, folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása,
  • kliens oldali rendszergazdai feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább 1 éves Linux rendszerek komplex üzemeltetésben szerzett gyakorlat,
  • RedHat/CentOS, Debian disztribúciók és azok specialitásainak mély ismerete,
  • Windows szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • virtualizációs tapasztalat,
  • Linux operációs rendszer installáció, optimalizálás,
  • Windows server operációs rendszer installáció, optimalizálás,
  • Apache, PHP, MySQL, IPtables üzemeltetési ismerete,
  • Script nyelvek ismerete (Bash, Perl, stb.),
  • gyakorlat a magas megbízhatóságú megoldások tervezésében és kiépítésében,
  • Active Directory paraméterezés,
  • 8 órás munkaidő, ügyeletben való részvétel

Előnyt jelent:

  • minősítések, elvégzett szakmai tanfolyamok,
  • szakmai munka elvégzéséhez szükséges angol nyelvtudás,
  • minimális PHP, SQL programozási ismeret,
  • üzemeltetési tapasztalat,
  • Windows szerverüzemeltetési tapasztalat,
  • hálózati ismeretek,
  • B típusú jogosítvány

Amit kínálunk:

  • rendszeres jövedelem gyakorlati tudás és megállapodás alapján,
  • kiváló infrastruktúra, folyamatos fejlesztések,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • fiatalos, lendületes team, jó csapatszellem,
  • kreatív légkör

Egyéb:

A jelentkezéshez fényképes önéletrajz szükséges a bruttó bérigény megjelölésével.

Munkavégzés helye:

Kecskemét

Helyek Bács-Kiskun
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő