www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető - rendszergazda

  • A hirdetés 224 napja lejárt

Világszínvonalú informatikai technológiák professzionális hazai szaktudással és egyedülálló szolgáltatási háttérrel ötvözve: ezt kínálja a DELTA Csoport (Link megjelenítése), a magyar informatikai piac kiemelkedő rendszerintegrátora. 1987-ben alapított cégcsoportunk a hazai IT szektor hosszú távon sikeres, elismert szereplője. Társaságunk az alapítás óta stabil, megbecsült munkáltató. A cégcsoport fejlődésének köszönhetően, kiváló szakembereink körébe, most további Kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkaállomások felügyelete, karbantartása ügyfeleinknél
  • Telefonos és személyes segítségnyújtás a felhasználóknak
  • Hálózati, felhasználói programok installálása, üzemeltetése, hibaelhárítás
  • Hardverek, szoftverek nyilvántartásának vezetése

Elvárások:

  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • Számítógépes hálózatok ismerete
  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Jó problémamegoldó készség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Ügyfél központúság
  • Jó kommunikációs képesség és csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Folyamatos szakmai kihívások

Munkavégzés helye: Budapest

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.
Kérjük, önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol