www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető (QS-3848)

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

Cégünk egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. Egyre növekvő számú munkavállalóiból jelenleg több mint 350 szakember áll rendelkezésre Közép- és Kelet-Európában, akik sokéves tapasztalatukkal, szakértelmükkel és elkötelezettségükkel biztosítják cégünk sikerét. Küldetésnek tekintjük, hogy ügyfeleinknek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítsunk.

Rendszerüzemeltető munkatársat keresünk gyöngyösi munkavégzéssel!

<b> Feladatok</b> :
- kb 150 felhasználó támogatása
- alap hálózati adminisztráció és rendszerüzemeltetés (Microsoft környezet)

<b> Elvárások</b> :
- 2-3 év felhasználói támogatásban szerzett tapasztalat
- Office üzemeltetői szintű tudás
- Windows 7 ismeret
- dokumentáció készítése
- projektekben való részvétel
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- szakirányú középfokú végzettség

<b> Előny</b> :
- ITIL

Jelentkezni az E-mail cím megjelenítése címen lehet. Adatait bizalmasan kezeljük.

Helyek Gyöngyös
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő