www.cvonline.hu

Rendszerüzemeltető – rendszergazda

  • A hirdetés 1040 napja lejárt

Feladatok:

  • Ügyfeleknél üzemelő saját fejlesztésű rendszerek bevezetése és teljes körű támogatása
  • Ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartás
  • Windows környezetben felmerülő üzemeltetési problémák megoldása
  • Üzemeltetési környezet kialakítása, folyamatok automatizálása, optimalizálása és dokumentálása

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves gyakorlat
  • Virtualizációs tapasztalat
  • Gyakorlat a magas megbízhatóságú megoldások tervezésében és kiépítésében
  • Hálózati és adatbázis kezelői ismeretek
  • Magas szintű precizitás és monotonitás tűrő képesség
  • Csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent:

  • MCSA minősítés

Amit kínálunk:

  • stabil nagyvállalati háttér
  • kellemes munkahelyi légkör
  • folyamatos szakmai kihívások
Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő