www.cvonline.hu

RENDSZERTESZTELŐ MÉRNÖK

Régió:

Budapest
Pest

Ericsson Magyarország Kft.
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2014.08.28.
lejárt

Az Ericsson budapesti K+F központja
munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

RENDSZERTESZTELŐ
MÉRNÖK

Feladatok
•  Hálózati berendezések konfigurálása
•  Teszt-specifikációk készítése, teszt-esetek definiálása
•  Rendszerteszt végrehajtása a teszt-specifikációnak megfelelően
•  Hibajelentés, probléma behatárolása, fejlesztők támogatása
•  Rendszertámogatás ügyfelek és más országokban működő Ericsson fejlesztői központok számára

Elvárások
• Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves
• hallgatói jogviszony
• IP technológiák, scriptnyelvek ismerete
• Unix vagy Linux operációs rendszer ismerete
• Aktív középfokú angolnyelv-ismeret

Amit kínálunk
• Folyamatos szakmai fejlődés
• Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
• Versenyképes juttatási csomag
• Magas színvonalú munkakörülmények
• Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

Előnyt jelent
• Érdeklődés a funkcionális
• programnyelvek iránt (pl. Erlang)
• Tapasztalat C/C++ és Java fejlesztői nyelvek valamelyikében
• SS7-es hálózati viselkedés ismerete
• Tesztelési tapasztalat

Az Ericsson világvezeto megoldásszállító a kommunikációs technológiák és szolgáltatások piacán. A hálózatba kapcsolt társadalom kialakulását olyan hatékony, valós ideju technológiákkal támogatjuk, melyek segítenek, hogy szabadabban tanuljunk, dolgozzunk és éljük életünket a világ minden fenntartható társadalmában.

Az Ericsson Magyarország a legnagyobb telekommunikációs és informatikai kutatással, szoftver és hardverfejlesztéssel foglalkozó vállalat hazánkban. Tevékenységében példaértékű az oktatás–alapkutatás–alkalmazott kutatás–ipari megvalósítás láncolata.

Jelentkezésedet a lenti e-mail címen várjuk.
Tel: +36 1 437 7897
1117 Budapest, Irinyi József utca 4-20.
ericsson.hu/jobs

ERICCSON CAREER SITE

Régió
Budapest
Pest
Foglalkoztatás jellege
Teljes munkaidő
Kategória
Elektronika / Telekommunikáció, IT / Informatika, Mérnök / Műszaki