www.cvonline.hu

Rendszertesztelő mérnök

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 471133

Ügyfelünk, a hazai piac egyik legnagyobb telekommunikációs és informatikai kutatással, illetve szoftverfejlesztéssel foglalkozó vállalata új munkatársat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:
  • Teszt-specifikációk készítése, tesztesetek definiálása
  • Fejlesztés közeli tesztelési feladatok ellátása
  • Részvétel az automatizált tesztek kidolgozásában, üzemeltetésében
  • Rendszerteszt végrehajtása a teszt-specifikációnak megfelelően
  • Hibajelentés, probléma behatárolása, fejlesztők támogatása
  • Rendszertámogatás biztosítása az Ügyfeleknek
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás a többi szoftverfejlesztő központokkal
  • Technikai dokumentációk készítése
Elvárások:
  • Informatikai/mérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma
  • Scriptnyelvek és IP-technológiák ismerete
  • Linux és Unix operációs rendszerek ismerete
  • Tesztelési módszertanok, eljárások ismerete
  • Tesztautomatizálási tapasztalat
  • C/C++, illetve Java programozásban szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, elemzőkészség
  • Precizitás, minőségorientáltság
  • Csapatjáték
  • Frissdiplomások/Pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk
Amit kínálunk:
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió