www.cvonline.hu
Rendszertesztelő mérnök (Junior/Standard/ Senior)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.08.07.
Jelentkezési határidő: 2015.08.04.
Hirdetés azonosító: 896513
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünk K+F részlegébe keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Hálózati berendezések konfigurálása

  • Teszt-specifikációk készítése, teszt-esetek definiálása

  • Rendszerteszt végrehajtása a teszt-specifikációnak megfelelően

  • Hibajelentés, probléma behatárolása, fejlesztők támogatása
  • Elvárások

  • Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony

  • Aktív kommunikációs szintű angolnyelv-ismeret

  • Előnyök

  • IP technológiák, scriptnyelvek ismerete (Shell, Perl, Python)

  • Unix vagy Linux operációs rendszer ismerete

  • Tapasztalat C/C++ és Java fejlesztői nyelvek valamelyikében

  • Automatizált tesztelési tapasztalat (TTCN)

  • ISTQB vizsga

  • Amit ajánlunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés

  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Magas színvonalú munkakörülmények

  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió