www.cvonline.hu
Rendszertesztelő mérnök (Junior/Standard/ Senior)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.22.
Hirdetés azonosító: 617061
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünk K+F részlegébe keresünk megfelelő embereket az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok

  • Hálózati berendezések konfigurálása
  • Teszt-specifikációk készítése, teszt-esetek definiálása
  • Rendszerteszt végrehajtása a teszt-specifikációnak megfelelően
  • Hibajelentés, probléma behatárolása, fejlesztők támogatása

Elvárások

  • Informatikai/villamosmérnöki területen szerzett egyetemi/főiskolai diploma vagy utolsó éves hallgatói jogviszony
  • Aktív kommunikációs szintű angolnyelv-ismeret

Előnyök

  • IP technológiák, scriptnyelvek ismerete (Shell, Perl, Python)
  • Unix vagy Linux operációs rendszer ismerete
  • Tapasztalat C/C++ és Java fejlesztői nyelvek valamelyikében
  • Automatizált tesztelési tapasztalat (TTCN)
  • ISTQB vizsga

Amit kínálnak

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Szakértői és vezetői karrierlehetőség, hosszú távú perspektíva
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Fiatal, dinamikus csapat, inspiráló és támogató munkahelyi környezet

Kategória
IT / Informatika
Régió