www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Rendszertervező

Hozzáadva: 2017.04.30.
lejárt

Partnerünk már több mint tíz éve kirívó várományosa a közlekedésinformatika szakágának (vasút és hajózás, belföldön és külföldön egyaránt), akik úgy könnyítik meg a felhasználók, azaz a MI mindennapjainkat, hogy segítenek eljutni a jól, vagy épp kevésbé ismert „A” pontból „B”-be, mindezt a lehető legzökkenőmentesebben. Millió utas és ezáltal számos ügyfél igényli az általuk biztosított tanácsadást, rendszerfejlesztést, kutatást, hisz közlekedés volt, van,és lesz is. Legyen szó szállítmányozásról, vagy turizmusról, a közlekedést segítő eszközökre szükség van, így ebből adódóan a lelkes kollégákra is, akik kreatív ötletekkel, folyamatos fejlesztéssel járulnak hozzá egy cég és a közlekedés sikeres jövőjéhez, mind itthon, mind külföldön.

Pozíció leírása

  • Dokumentum sablonba illeszkedő rendszerterv előállítása
  • Használati esetek részletes megtervezése, kifejtése, dokumentálása
  • Interfészek tervezése
  • Felületek tervezése
  • Adatbázis tervezés, adatbázis séma előállítása

Elvárások
  • Magas szintű és részletes rendszertervezési ismeretek és min. 3 év gyakorlat
  • Magas szintű adatbázis tervezési ismeretek és min. 3 év gyakorlat
  • Webes felülettervezési ismeretek
  • Új ismeretek elsajátítása
  • Web alkalmazás tervezési ismeretek (többrétegű architektúrák)
  • Interfészek tervezésében való jártasságElőnyt jelent:Kisebb fejlesztő csapat vezetése
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Közlekedésinformatikai terület ismerete
  • Oracle adatbázis ismerete
  • Tárgyalási rutin
  • UML tervezőeszköz ismerete
  • Enterprise Architect
  • Fejlesztői tapasztalat / háttér

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai növekedést biztosító munkakör
  • Jó csapat (és tényleg!;)
  • Kiváló munkahelyi légkör
  • Könnyen megközelíthető iroda
  • Korrekt vezetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator