www.cvonline.hu

Rendszertechnikus, rendszermérnök

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

Orientáció:

IT/Telekommunikáció

Munkavégzés helye:

Budapest III. ker.

Feladatok:

  • A cég által képviselt telekommunikációs és VoIP megoldások műszaki támogatása,
  • VoIP-os rendszerek komplex üzemeltetése,
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel, ügyfelek felkeresése telepítéskor és hibaelhárításkor,
  • Kábelezési munkálatok elvégzése,
  • Programozások és rendszerbeállítások felügyelete, tervezése és kivitelezése, alap rendszergazdai feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Jó kommunikációs képesség,
  • Kezdeményező, megoldáskereső beállítottság,
  • Kellemes, határozott megjelenés,
  • Linux/WIN ismeretek,
  • Routing/VPN ismeretek,
  • Fogékonyság az új technológiák iránt,
  • VoIP, és telefon-alközponti alapismeretek.
  • Önálló munkavégzés, projektek megtervezése és végrehajtása, jelentés, ügyeleti tevékenység ellátása.
  • „B” kategóriás jogosítvány,

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Családias csapat,
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök,
  • Fix alapfizetés és mozgóbér
  • Innovatív megoldások és termékek,
  • Nagyfokú önállóság.

Nyelvtudás:

Alapfokú beszélt és írott angol-nyelvismeret.

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címen várjuk október 23-ig, Angol és Magyar nyelvű szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol