www.cvonline.hu

RENDSZERTECHNIKUS (2. szintű HELPDESK)

  • A hirdetés 877 napja lejárt

A szolgáltatási területen megüresedett helyre

2. szintű HELPDESK (RENDSZERTECHNIKUS) FELADATRA MUNKATÁRSAT keresünk

Feladatok:

  • Helpdesk feladatok ellátása (hibabejelentések, kérések fogadása, regisztrációja)
  • első és második szintű műszaki segítségnyújtás (hibadetektálás, felderítés, megoldási javaslat-tétel)
  • kijáró szervizesek útvonalának, időbeosztásának tervezése
  • telefonon és elektronikus levelezésen keresztüli kapcsolattartás az ügyfelekkel, alvállalkozókkal
  • havi jelentések elkészítése, elvégzett munka visszaellenőrzése
  • szervezett és egyéni (ön)képzésen való részvétel, folyamatos műszaki területen történő fejlődés
  • esetenkénti helyszíni kiszállás

Elvárások:

  • magas fokú precizitás és dokumentációs készség
  • belső előírások, szabályok feltétel nélküli elfogadása, betartása
  • jó kommunikációs képesség, együttműködés az ügyfelekkel / partnerekkel
  • jó probléma-megoldó, optimalizáló képesség (pl. útvonaltervezéshez)
  • monotonitást, illetve stressztűrő képesség
  • feddhetetlen életmód (erkölcsi bizonyítványra szükség lehet)

Szakmai elvárások

  • gyakorlatias számítástechnikai (rendszergazdai / rendszertechnikusi) tudás
  • valós Windows / Linux rendszerismeret (adminisztrátori, hálózati) (nem csak felhasználói)
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • általános irodai szoftverhasználat gyakorlat (szövegszerkesztő, táblázatkezelő)
  • alapfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • informatikai szakirányú középfokú végzettség
  • rendszergazda OKJ-s végzettség
  • informatikai üzemeltetési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • biztos háttér (több mint 20 éve működő cég, több évre szóló szerződéses portfólió)
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. ker.
Munkaidő: 8 órás, normál munkarend
Munkába állás kezdete: megegyezés szerint
Fizetés: megegyezés szerint (alapbér + kafetéria juttatás)

Jelentkezés módja: A fényképes önéletrajzokat az „MS-HELPDESK-14/1” jeligével ellátva, a lent megadott e-mail címre kérjük beküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Elektronika / Telekommunikáció
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő