www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 993661
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerõ-közvetítõ vállalat, mely magasan képzett erõforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különbözõ iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Németül beszélő Rendszertámogató Unix/Linux KF15-93

Feladatok:
Németországi gyártó logisztikai rendszerének üzemeltetése, támogatás

Elvárások:
  • Aktív német nyelvtudás szóban és írásban
  • 2-3 éves munkatapasztalat Unix alapú rendszerekkel
  • Schell/SQL script ismerete
  • Ügyfélcentrikus magatartás
  • Gyors problémamegoldó készség
Elõny:
  • C fejlesztési nyelv ismerete
  • Folyamatok gyors megértése, átlátása
Kezdés: Azonnal
Juttatás: Személyi alapbér + cafeteria + bonusz
Jogviszony: Alkalmazotti teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Budapest
Utazás: kezdéskor betanulás céljából néhány hét Németországi tartózkodás

Jelentkezzen online német nyelvû önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC