www.cvonline.hu

RENDSZERTÁMOGATÓ MUNKATÁRS

  • A hirdetés 331 napja lejárt

Szívesen megismernéd a bevezetett online építésügyi alkalmazásainkat?
Kreatívnak érzed magad, hogy ötleteiddel hozzájárulj ezen rendszerek továbbfejlesztéséhez?
Nyitott vagy új informatikai, térinformatikai alkalmazások elsajátítására?

Ha igennel válaszoltál a fenti kérdésekre, akkor Téged várunk a

pozíciónkba a Lechner Tudásközpontba!

FŐ FELADATAID LESZNEK:

  • ÉTDR (Építésügyi hatósági engedélyezési eljárásokat támogató elektronikus dokumentációs rendszer) és Elektronikus építési napló vezetésével kapcsolatos rendszertámogatói feladatok ellátása
  • Ügyfélbejelentések kezelése
  • Felhasználók támogatása
  • Bejelentések szakmai vizsgálata, megoldása
  • E-építési napló készenlétbe helyezések kezelése
  • Részvétel az alkalmazások tesztelésében
  • Esetleges továbbfejlesztési igények megfogalmazása

A MUNKÁHOZ SZÜKSÉGES KÉSZSÉGEK, KÉPESSÉGEK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • Nyitottság új informatikai, térinformatikai alkalmazások elsajátítására
  • Rendszerszemlélet
  • Haladó szintű MS Office ismeret
  • Igényes, megbízható munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Terhelhetőség, rugalmasság

ELŐNNYEL INDULSZ, DE NEM FELTÉTEL, HA:

  • Használtad már az alkalmazásainkat
  • Van SQL ismereted
  • Nem ijedsz meg a jogszabályoktól és azok értelmezésétől

AMIT KÍNÁLUNK:

  • 3 hónap próbaidő után határozatlan idejű munkaviszony
  • Izgalmas, kreatív feladatokat
  • Sokat nevetős, lendületes, összetartó, fiatalos csapatot
  • Versenyképes juttatási rendszert
  • Nyelvtanulás, sportolás támogatását
  • Támogatjuk egészségedet (friss gyümölcs és müzli kosár reggelente)
  • Korszerű munkakörnyezetet

Ha szeretnél egy újító, törekvő, mérnöki szellemiséggel átitatott közösségben dolgozni, kérjük, küldd el fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat és a bruttó bérigényedet is tartalmazó motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

TUDJ MEG TÖBBET A LECHNER TUDÁSKÖZPONTRÓL!
Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő