www.cvonline.hu

Rendszertámogató mérnök

  • A hirdetés 337 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Munkavégzés az ügyfelek LAN illetve WAN méretű rendszereiben, változó, vegyes informatikai környezetben
  • A cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetés-támogatása
  • Ügyelet és rendelkezésre állás rotációban
  • Részvétel fejlesztési illetve integrációs projektekben
Elvárások:
  • Linux rendszermérnöki ismeretek és üzemeltetési tapasztalat
  • Ismeretek további technológiákban: Storage vagy VMware vagy Cisco
  • Nyitottság a különböző technológiák iránt mind Linux, mind Windows rendszerekben
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettségScript nyelvek, például PowerShell ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Ügyfélorientált „can-do” attitűd
  • Informatikai biztonságtudat és elhivatottság
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök:
  • Cisco ismeretek (CCNA)
  • Oracle ismeret
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő