www.cvonline.hu

Junior rendszertámogató mérnök (Windows)

  • Az álláshirdetés 2 napja lett aktiválva
Partnerünk

Magyar tulajdonú, informatika biztonsággal, telekommunikációval kapcsolatos termékeket fejlesztő, emellett rendszerüzemeltetési, IT biztonsági szolgáltatásokat nyújtó cég keres munkatársat rendszertámogató mérnök pozíció betöltésére

Feladatok
  • Munkavégzés az ügyfelek LAN illetve WAN méretű rendszereiben, változó, vegyes informatikai környezetben
  • A cég által fejlesztett egyedi alkalmazások üzemeltetés-támogatása
  • Ügyelet és rendelkezésre állás rotációban
  • Részvétel fejlesztési illetve integrációs projektekben
Elvárások
  • Windows rendszermérnöki ismeretek és 1-2 év munkatapasztalat
  • Nyitottság a különböző technológiák iránt mind Linux mind Windows rendszerekben
  • Script nyelvek, például PowerShell ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Felsőfokú informatikai vagy műszaki végzettség
  • Ügyfélorientált „can-do” attitűd
  • Informatikai biztonságtudat és elhivatottság
  • Angol nyelv alapszintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Előnyök
  • Windows minősítés (MCSE, MCITP) erős előny
  • Cisco ismeretek (CCNA)
Munkavégzés helye

Budapest

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő