Rendszerszoftver fejlesztő (C++, 3D programozási ismerettel)

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.04.25.
Hirdetés azonosító: 676796

A megbízónk egy már forgalomban lévő magyar találmány fejlesztésével foglalkozó vállalkozás. Innovatív csapatukba keresünk most új C++ fejlesztő munkatársat.

Feladatok:

- Rendszerszoftver tervezése, technikai megvalósítása
- Szoros együttműködés a firmware fejlesztő kollégával, valamint a hardver fejlesztő mérnökökkel
- Szükség esetén konzultáció a külsős fejlesztőkkel

Elvárások:

- Felsőfokú informatikai végzettség
- Erős matematikai ismeretek
- 1-2 év fejlesztői tapasztalat: C++, HW közeli szoftver, rendszerszoftver fejlesztési ismeret
- 3D programozásban szerzett tapasztalat
- Fejlesztést támogató keretrendszerek ismerete
- Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Maradandó termékek létrehozásának a lehetősége Magyarország egyik leginnovatívabb vállalatánál
- Interaktív fejlesztési módszertan elsajátítása (Scrum)
- Színvonalas munkakörnyezet és versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a