www.cvonline.hu
Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.05.11.
Jelentkezési határidő: 2016.05.12.
Hirdetés azonosító: 981171
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • Informatikai fejlesztések rendszerszervezői tevékenységének támogatása, ezen belül:

  • a megrendelővel való egyeztetés során a fejlesztési igények felmérése az ügyféligényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása, tervezése

  • fejlesztési tervek, dokumentációk készítése, mint követelmény- és programspecifikációk, valamint a rendszerterv elkészítése, adatbázis tervezése_fejlesztés koordinálása, fejlesztőkkel és tesztelőkkel való együttműködés

  • rendszerek bevezetésének szakmai támogatása, közreműködés felhasználói tesztben, oktatásokban

  • kapcsolattartás a megrendelő által képviselt üzleti területekkel
  • Elvárások

  • felsőfokú végzettség (műszaki, informatikai, gazdasági)

  • hasonló munkakörben szerzett 4-5 éves szakmai tapasztalat

  • ORACLE, SQL ismeret

  • Kiváló kommunikációs készség

  • Analitikus képesség, rendszerszemlélet

  • Önállóság, határozottság

  • Terhelhetőség

  • Előnyök

  • UML és Enterprise Archictect eszköz ismerete_Issue tracking rendszer (JIRA) ismerete

  • Webes technológiák ismerete (WEB2, HTML, JavaScript ismerete)

  • ISTQB CTFL

  • JAVA programozási nyelv ismerete

  • agrárinformatikai ismeretek

  • Amit ajánlunk

  • kellemes munkakörnyezet

  • versenyképes fizetés, bónuszrendszer

  • szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió