www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 621 napja lejárt

Magyar informatikai fejlesztő cég

keres munkatársat

munkakörbe

Feladat:

  • Pénzintézetek számára készülő szoftverrendszer tervezése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Bevezetésben történő közreműködés
  • Tesztelés és rendszer átadás felhasználóknak
  • Dokumentálás
  • Oktatás

Elvárások:

  • Pénzintézeti folyamatok ismerete
  • Önálló, hatékony és precíz munkavégézés képessége
  • 2 - 5 év banki szervezői vagy ügyviteli vagy ügyfél kapcsolattartási tapasztalat
  • Office eszközök készség szintű ismerete (Excel, Word, MS Project, Power Point)
  • SQL technológiák alap szintű ismerete
  • Adatbázis tervezés alap szintű ismerete

Előny:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Német nyelvtudás (írásban és szóban)
  • UML és RUP ismeretek

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú nemzetközi és hazai projektek
  • továbbfejlődési lehetőség, oktatás
  • kreatív csapat,  korszerű megoldások, színvonalas munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII.

Fényképes szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő