www.cvonline.hu
Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.14.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 965919
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • a beérkező igények felmérése és specifikálása

  • a fejlesztési igények teljes körű koordinálása (fejlesztési folyamat végigkövetése, fejlesztésen és tesztelésen át az üzleti bevezetésig, a folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és fejlesztés között)

  • folyamatszervezési ismeretek elsajátítása

  • fejlesztések átvétele, ellenőrzése, tesztelése, kiadása üzleti tesztelésre

  • a felhasználói tesztelések támogatása

  • dokumentációk készítése

  • egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek kapcsolattartóival, vezetőivel
  • Elvárások

  • rendszerszervezői területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat

  • SQL lekérdező nyelv naprakész ismerete

  • jó kapcsolattartó képesség az üzleti területekkel,

  • specifikáció készítésében szerzett tapasztalatot (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése)

  • rendszerszemléletű gondolkodásmód

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • projektvezetési technikák ismerete

  • iteratív/scrum alapú fejlesztési tapasztalat

  • Jira/Confluence ismerete

  • Amit ajánlunk

  • hosszú távú munkalehetőséget

  • egyénre szabott karrier utat, oktatási tervet - karriermenedzsmentet

  • rendszeres belső és külső képzéseket, tréningeket

  • biztos nemzetközi hátteret és üzleti környezetet

  • nemzetközi projektben való részvételt

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió