www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 540 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója

RENDSZERSZERVEZŐ

munkatársat keres informatikai fejlesztések rendszerszervezői tevékenységének támogatására.

Feladatok:

• A megrendelővel való egyeztetés során a fejlesztési igények felmérése, ügyféligényeknek megfelelő rendszerműködési elvek meghatározása, tervezése.
• Fejlesztési tervek, dokumentáció (követelmény- és programspecifikációk) készítése, rendszerterv elkészítése, adatbázis tervezése.
• Fejlesztés koordinálása, fejlesztőkkel és tesztelőkkel való együttműködés.
• Rendszerek bevezetésének szakmai támogatása, közreműködés felhasználói tesztben, oktatásokban.
• Kapcsolattartás a megrendelő által képviselt üzleti területekkel.

Elvárások:

• Felsőfokú (műszaki, informatikai, gazdasági) végzettség
• Hasonló munkakörben szerzett 4-5 éves szakmai tapasztalat
• ORACLE, SQL ismeret
• Aktív alapfokú szakmai angol
• Kiváló kommunikációs készség
• Analitikus képesség, rendszerszemlélet
• Önállóság, határozottság
• Terhelhetőség

Előny:

• UML és Enterprise Architect eszköz ismerete
• Issue tracking rendszer (JIRA) ismerete
• Webes technológiák ismerete (WEB2, HTML, JavaScript ismerete)
• ISTQB CTFL
• JAVA programozási nyelv ismerete

Amit kínálunk:

• Kellemes munkakörnyezet
• Versenyképes fizetés
• Szakmai kihívást jelentő, érdekes feladatok

Munkavégzés helye: Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol