www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 792 napja lejárt

FELHÍVÁS

 Az FGSZ Zrt. Informatika és Hírközlés – Applikációs Szolgáltatások osztálya

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Ügyféligények felmérése, elemzése, modellezése, dokumentálása felmerülő folyamat- és alkalmazás fejlesztések kapcsán.
  • Szakmai igények megvalósíthatóságának felmérése, lehetséges megoldások keresése.
  • Kapcsolódó fejlesztések költségének becslése, megvalósíthatóság vizsgálata.
  • Új fejlesztések meglévő rendszerbe történő beillesztésének logikai tervezése.
  • Funkcionális specifikációk és logikai rendszertervek készítése.
  • Elkészült fejlesztések informatikai átvétele.
  • Funkcionális tesztelés és felhasználók képzése a rendszer bevezetésénél.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú informatikai / műszaki vagy közgazdasági végzettség.
  • 2-3 éves business analyst és / vagy rendszerszervezői gyakorlat.
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
  • Jó kommunikációs képesség.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. augusztus 21.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő