www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 700 napja lejárt

Vállalatirányítási rendszer tervezésében, fejlesztésben és működtetésében szerzett 20 éves szakmai háttérrel rendelkező cégünk

főállású munkatársat keres

  munkakörbe pénzügyi és számviteli területen végzendő szervezői feladatokra.

Főbb feladatok:

  • kapcsolattartás a felhasználói területekkel, érintett társterületekkel
  • a beérkező fejlesztési igényekre megoldás(ok) kidolgozása, dokumentálása
  • fejlesztési igények menedzselése, összefogása a minőségi és határidős elvárások figyelembevételével
  • részvétel incidensek és napi tevékenységből eredő ad hoc kérdések, problémák megoldásában
  • részvétel a fejlesztések, módosítások tesztelésében (szervezői teszt végrehajtása és a felhasználói teszt támogatása)
  • külső fejlesztési igényekkel kapcsolatos ajánlatkérési és elbírálási folyamat támogatása

Szakmai követelmények:

  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • pénzügyi, számviteli folyamatok és kapcsolódó jogszabályok alapos ismerete
  • képesség komplex rendszerek megismerésére, megértésére és tervezésére
  • magas szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • legalább 2 év gyakorlati (pénzügyi, számvitel) tapasztalat
  • legalább 2 év rendszerszervezői tapasztalat
  • az adatbázis kezelő programok (pl: MS SQL) ismerete

Személyiségbeli elvárások:

  • rendszerszemléletű és analitikus gondolkodás
  • képesség önálló döntéshozatalra
  • precizitás, munkafegyelem, terhelhetőség, proaktív munkavégzés
  • csapatban és önállóan is hatékony munkavégzés képessége
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • felelősségteljes, céltudatos beállítottság

Amit kínálunk:

  • együttműködő, magas színvonalú csapat
  • versenyképes fizetés
  • kihívást jelentő feladatok
  • jó csapatlégkör
  • belső szakmai karrierépítés támogatása

  • Önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre, nettó fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő