www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 624 napja lejárt

Megbízónk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatukba jelenleg

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • Az egyes üzleti területek fejlesztési igényeinek felmérése és specifikálása,
  • a specifikált fejlesztési projektek teljes körű koordinálása (fejlesztési folyamat végig követése, fejlesztésen és tesztelés át a bevezetésig, folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és fejlesztés között),
  • specifikáció kidolgozása együttműködve az üzleti részlegekkel, a fejlesztési vezetővel, programozókkal, javaslattétel kidolgozása a rendszerek fejlesztésére,
  • részletesen megismerni a hatáskörbe tartozó informatikai rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatokat,
  • a rendszerek köré épült üzleti folyamatok ismerete,
  • a felhasználói tesztelések támogatása,
  • a rendszerekben előállt incidensek dokumentálása,
  • az üzleti folyamatokban tapasztalt anomáliák megkeresése és azokra megoldás keresése,
  • egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek vezetőivel,
  • részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában,
  • szükség esetén oktatás tartása a kollégáknak olyan szakmai témákról, amelyekhez kiemelkedően ért,
  • a felettesek részére heti jelentések, státuszriportok készítése.

Elvárások

  • Rendszerszervezői/pénzügyi/projektvezetési területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat,
  • SQL lekérdező nyelv naprakész ismerete,
  • jó kapcsolattartó képesség az üzleti területekkel,
  • felsőfokú végzetség,
  • specifikáció készítésben szerzett tapasztalat, (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése),
  • magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, SQL lekérdezések),
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • kitűnő monotonitástűrő képesség,
  • precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés.

Előnyt jelent

  • Projektvezetési technikák ismerete,
  • folyamatábra készítő szoftverek ismerete (MS Projekt),
  • Oracle adatbázis szerver lekérdezés oldali ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Alapbéren felül, teljesítménytől függő bónusz,
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség,
  • egyéb béren kívüli juttatások,
  • cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőség,
  • rendszeres belső képzések, tréningek,
  • biztos nemzetközi háttér és üzleti környezet,
  • jól felszerelt, modern munkahely és kellemes, fiatalos környezet.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő