www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 754 napja lejárt

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Az üzleti igények elemzése, egyeztetése, rendszer specifikációk elkészítése;
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a fejlesztőkkel, a fejlesztői dokumentációk véleményezése;
  • Kapcsolódó IT rendszerek interfész specifikációinak véleményezése, egyeztetése és véglegesítése;
  • Adatbázisból lekérdezések, riportok, készítése;
  • Hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása;
  • Tesztelési tervek elkészítése, tesztelés koordinálása.

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség;
  • Hitelezési, bírálati és/vagy folyószámla és betét kezelési folyamatok üzleti termék és folyamat szintű ismerete;
  • Legalább 2 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Angol nyelv középszintű ismerete;
  • Képesség önálló munkavégzésre;
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség;
  • Üzleti személetű gondolkodás;
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására;
  • Jó elemző- és szervezőképesség, rendszerszemlélet;
  • Jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Egyéb banki üzleti termék és folyamatok ismerete;
  • PL/SQL ismeret;
  • Banki IT tapasztalat.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Jelentkezési határidő: 2015. március 5.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő