www.cvonline.hu
Rendszerszervező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.04.
Hirdetés azonosító: 905650
lejárt

Pénzügyi szektorban működő, nemzetközi partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vállalat kulcsfontosságú rendszereinek támogatása
  • Üzleti folyamatok folyamatos elemzése
  • Rendszerparaméterezés üzleti igények szerint
  • Módosítások megvalósulásának összefogása, koordinálása
  • Részvétel tesztelésben, dokumentáció készítésben

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Rendszerszervezői, rendszer támogatási tapasztalat
  • SQL lekérdezések ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Pro-aktív, kommunikatív személyiség

Amit nyújtunk:

  • Változatos, izgalmas munkakör
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Stabil, nemzetközi vállalat
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes kompenzáció

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.