www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 949 napja lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. Értékesítési területe

RENDSZERSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: AEGON Központ (1091 Budapest, Üllői út 1.)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • szoftverkövetelmények elemzése,
  • szoftverkövetelmények alapján rendszerintegrációs, folyamat- és felhasználói tesztek tervezése,
  • manuális tesztek végrehajtása és a teszteredmények dokumentálása,
  • hibajavítások nyomon követése,
  • együttműködés a fejlesztői csoportokkal,
  • kapcsolattartás társterületekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai végzettség,
  • hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat,
  • alapszintű SQL ismeret,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy

  • kitűnő és gyors problémamegoldó képességgel rendelkezik,
  • jó a szervező- és kommunikációs készsége,
  • precíz, és munkájával szemben mindig igényes.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy jelentkezését várjuk Karrierportálunkon: Link megjelenítése 2015. február 15-ig.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő