www.cvonline.hu

Rendszerszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.15.

Pozíció leírása / Job description

Több országban jelen lévő nemzetközi megbízónk bővülő fejlesztő csapatába keresünk tapasztalt Rendszerszervező kollégát egy új termék bevezetésének támogatására.

Feladatok:

- Üzleti igények felmérése, elemzése, specifikációk készítése angol nyelven
- Szakmai kapcsolattartás a cégcsoporton belüli és külső megrendelőkkel
- Kapcsolattartás a fejlesztői csapattal (a specifikációk validálása és pontosítása végett)
- Fejlesztési projektekben való részvétel (támogatás, dokumentálás)
- Kapcsolattartás a rendszer üzemeltetésével foglalkozó személyekkel

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
- Szoftverkövetelmények felmérésében, elemzésében, specifikálásában szerzett néhány éves tapasztalat
- Erős rendszer- és termékszemlélet
- Önálló problémamegoldó képesség
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret
- SQL és fejlesztői tudás előny!
- Utazási hajlandóság néhány napos ott tartózkodással

Amit kínálunk:

- Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
- Versenyképes juttatás
- Szakmai kihívások

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő