www.cvonline.hu

Rendszerszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2015.03.15.
Hirdetés azonosító: 896355

Több országban jelen lévő nemzetközi megbízónk bővülő fejlesztő csapatába keresünk tapasztalt Rendszerszervező kollégát egy új termék bevezetésének támogatására.

Feladatok:

- Üzleti igények felmérése, elemzése, specifikációk készítése angol nyelven
- Szakmai kapcsolattartás a cégcsoporton belüli és külső megrendelőkkel
- Kapcsolattartás a fejlesztői csapattal (a specifikációk validálása és pontosítása végett)
- Fejlesztési projektekben való részvétel (támogatás, dokumentálás)
- Kapcsolattartás a rendszer üzemeltetésével foglalkozó személyekkel

Elvárások:

- Főiskolai vagy egyetemi szakirányú végzettség
- Szoftverkövetelmények felmérésében, elemzésében, specifikálásában szerzett néhány éves tapasztalat
- Erős rendszer- és termékszemlélet
- Önálló problémamegoldó képesség
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret
- SQL és fejlesztői tudás előny!
- Utazási hajlandóság néhány napos ott tartózkodással

Amit kínálunk:

- Dinamikusan fejlődő, lelkes csapat
- Versenyképes juttatás
- Szakmai kihívások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a