www.cvonline.hu

Rendszerszervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.07.23.
Hirdetés azonosító: 847596

Ügyfelünk, a hazai pénzintézetek egyik meghatározó alakja új, kollégát keres rendszerszervező pozícióba.

Feladatok:
  • A felügyelete alatt álló rendszerek (elsősorban számlavezető rendszer) feladat menedzsmentje-egyeztetett megoldási javaslat kidolgozása, a megoldás informatikai felügyelete.
  • Javaslattétel a fejlesztési, módosítási és javítási feladatokra, ilyen feladatok megoldásának módjára, ütemezésére, a végrehajtás feltételeire,
  • Együttműködés mind az Üzemeltetés, mind az üzleti terület dolgozóival a feladatok megoldásában
  • Az alkalmazásra kerülő rendszerek koncepció szinten való kidolgozása, tervezése, specifikálása,
  • Koordinációs feladatok ellátása új rendszerek vagy új verziók átvétele, tesztelésének megvalósítása, szervezése során, harmonizáció biztosítása a társrendszerekkel,
  • Együttműködés az adott rendszer szállítóinak képviselőivel,
  • Új rendszerek vagy új verziók bevezetésének megtervezése, megszervezése, bevezetés utáni kiemelt támogatása,
  • Aktív részvétel a kiadások előkészítésében, funkcionális és volumentesztek végrehajtásában, installálásában.
Elvárások:
  • Pénzügyi, szolgáltatás területen szerzett gyakorlat
  • 4 év rendszerszervezői/rendszerfelelősi, ezen belül pénzügyi (banki) szolgáltatás területen szerzett tapasztalat.
  • adatbázis-kezelő rendszerek (ORACLE és/vagy MS SQL) ismerete
  • számlavezető rendszerek működési logikájának ismerete
  • alkalmazásfejlesztési területen szerzett tapasztalat
Előny:
  • elszámolás folyamatának ismerete
  • adattárház, reporting tapasztalat
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos szakmai támogatás/képzés, fejlődési- és karrierlehetőség,
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • interjú során karrier tanácsadást nyújtunk,
  • átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket,
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata,
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát,
  • piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk,
  • ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el szakmai referenciákkal bővített, fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió