www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 1101 napja lejárt

munkatársat keresünk Magyarországi munkavégzésre

banki számlavezető (és ahhoz kapcsolódó) rendszerek

fejlesztéséhez, teszteléséhez.

Követelmények:.

  • Jó kommunikációs készség az Üzleti területtel történő kapcsolattartáshoz.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás a külföldi kollégák miatt nélkülözhetetlen.
  • Pénzintézeti tapasztalat előnyt jelent.

Feladatok:

  • Funkcionális specifikáció készítése, üzemeltetési dokumentáció készítése a fejlesztővel, kapcsolattartás külső ill. belső fejlesztőkkel, felhasználói tesztek szervezése, teszt-dokumentációk készítése.

Amit kínálunk:

  • kis létszámú összeszokott csapat,
  • dinamikusan fejlődő banki háttér,
  • versenyképes fizetés, erős cafeteria.

Minimális tapasztalat: 3 év

Munkavégzés helye: Budapest

Szükséges iskolai végzettség: felsőfokú

Munkaidő: teljes munkaidő

Angol nyelvű önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi email címre várunk. A motivációs levélben írja meg, miért gondolja magát alkalmasnak a fent részletezett feladatok ellátására.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol