www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 719 napja lejárt
Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk Rendszerszervezőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • részvétel az IT rendszerek továbbfejlesztési projektjeiben
  • kapcsolattartás az üzleti területtel, valamint a külső és belső fejlesztőkkel
  • az üzleti követelmények alapján rendszerspecifikációk készítése
  • a rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez
  • a fejlesztői munka minőségbiztosítása
  • a funkcionális tesztek megtervezése és koordinálása;

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Jó elméleti és gyakorlati rendszertervezési ismeretek
  • Az UML módszertan magas szintű ismerete
  • WEB-es szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Elméleti és gyakorlati adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv
  • Előnyt jelent a következő konkrét rendszerek, vagy programozási nyelvek valamelyikének ismerete: Enterprise Architect, Java (J2EE), Hibernate, JBoss, Oracle
  • Szakirányú, informatikai/műszaki felsőfok
  • Kommunikációképes angol, vagy német nyelvtudás, írásban és szóban
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, határozott fellépés
  • Pontos, igényes munkavégzés

Több információ:

  • Szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk Rendszerszervezőt.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B25rsz

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika