www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 1174 napja lejárt

RENDSZER SZERVEZŐT keresünk az egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagjához.

Feladatok:

  • Az egyes üzleti területek fejlesztési igényeinek felmérése és specifikálása,
  • a specifikált fejlesztési projektek teljes körű koordinálása (fejlesztési folyamat végig követése, fejlesztésen és tesztelés át a bevezetésig, folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és fejlesztés között),
  • specifikáció kidolgozása együttműködve az üzleti részlegekkel, a fejlesztési vezetővel, programozókkal,
javaslattétel kidolgozása a rendszerek fejlesztésére,
  • részletesen megismerni a hatáskörbe tartozó informatikai rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatokat,
  • a rendszerek köré épült üzleti folyamatok ismerete,

  • a felhasználói tesztelések támogatása,
  • a rendszerekben előállt incidensek dokumentálása,
  • az üzleti folyamatokban tapasztalt anomáliák megkeresése és azokra megoldás keresése,
  • egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek vezetőivel,
  • részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában,

  • szükség esetén oktatást tart a kollégáknak olyan szakmai témákról, amelyekhez kiemelkedően ért,

  • a felettesek részére heti jelentéseket, státuszriportokat készít.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzetség,
  • rendszerszervezői területen szerzett
2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • specifikáció készítésben szerzett tapasztalat (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése),
  • felhasználói szintű és magabiztos számítógépes ismeretek,
  • rendszerszemléletű gondolkodásmód,
  • monotonitástűrő képesség,

  • precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés.

Amit ügyfelünk kínál:

  • nemzetközi üzleti környezet,

  • jól felszerelt belvárosi munkahely és kellemes környezet.

Munkavégzés helye: Budapest (belváros)

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése címre elküldött önéletrajzzal lehet.

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő