www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 1128 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

váci központjába

RENDSZERSZERVEZŐ

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • A rendszerek közötti kapcsolatok fejlesztésének koordinálása, és az ezzel kapcsolatos rendszerszervezői feladatok ellátása,
  • Az üzleti folyamatokhoz kapcsolódó alkalmazások folyamatos működésének biztosítása,
  • Folyamatok rendszeres felülvizsgálata, karbantartása, frissítése, változtatások kezdeményezése és megszervezése,
  • Változásokhoz, változtatásokhoz szükséges erőforrások optimalizálása, a változások bevezetése,
  • A feltérképezett folyamatok, a szervezetek működésének dokumentálása,
  • Kapcsolattartás az üzleti területekkel, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos fejlesztési feladatokban, az üzleti specifikációtól a rendszer bevezetéséig,
  • Fejlesztési igények kezelésében aktív részvétel, az igények regisztrálásától a megoldás leszállításáig a szükséges lépések megszervezése, megfelelő kommunikálása a munkatársak felé,
  • Folyamatok, logikai, funkcionális rendszertervek/specifikációk készítése,
  • Kapcsolattartás a központi IT-s munkatársakkal/szervezetekkel,
  • Dokumentációk készítése: fejlesztéshez, tervezéshez, oktatáshoz illetve üzemeltetéshez szükséges dokumentációk, azok egyeztetése külső és belső partnerekkel,
  • Részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatás lebonyolításában,
  • Tesztelések tervezése és koordinálása, végrehajtása, végrehajtatása.

Feltételek:

  • SAP, MŰSZAKI információs rendszer ismerete,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség (rendszerszervezői),
  • Jó kommunikációs képesség, felelősségteljes munkavégzés,
  • Projektszemlélet, elemző-, strukturált gondolkodásmód,
  • Kreatív, önálló, precíz, megbízható munkavégzés,
  • Terhelhetőség, jó problémamegoldó képesség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint, stb.),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • Büntetlen előélet.

Előnyt jelent:

  • MBA szakirányú végzettség,
  • LEAN tapasztalat.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. április 21. 12.00 óráig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Levélcím: 2601 Vác, Pf. 96.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő