www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 1199 napja lejárt

Multinacionális biztosító társaság

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • üzleti igények felmérése, elemzése
  • fejlesztési projektek vezetése illetve a projektekben való részvétel
  • kapcsolattartás az üzleti oldal képviselőivel
  • üzleti igények implementálása az informatikai rendszerekbe
  • szervezési dokumentációk elkészítése
  • tesztelésben való részvétel

Követelmények, elvárások:

  • felsőfokú diploma
  • kíváló kommunikációs képesség
  • logikus, analizáló gondolkodásmód
  • rendszer és folyamat szemlélet
  • jó elemző és problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés
  • nyitott személyiség
  • proaktívítás
  • erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)

Előny:

  • biztosítási szakmai tapasztalat
  • angol és/vagy német középfokú aktív nyelvtudás

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő:
2014.04. 08.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • főállású, határozatlan idejű munkaviszony
  • felelősségteljes, önálló munka, komplex feladatok
  • kiegyensúlyozott szakmai háttér
  • hosszú távú együttműködés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • folyamatos oktatás

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzát kérjük a jelzett határidőig, a fizetési igény megjelölésével juttassa el a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő