www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

A QUAESTOR Csoport

IT fejlesztési igazgatósága

munkatársat keres

Feladatok:

A cégcsoport informatikai rendszerszervezői csoportjának tagjaként

  • Az üzleti folyamatok felmérése és elemzése;
  • Informatikai fejlesztési projektek tervezésében és irányításában való részvétel;
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában;
  • Informatikai rendszerek, illetve informatikai kapcsolatok rendszerterveinek elkészítése;
  • A tervezés, bevezetés során kapcsolattartás a felhasználókkal, partnerekkel;
  • Fejlesztett rendszerek tesztelésének tervezése, dokumentálása;
  • A projektek lezárása során a felmerülő oktatási és dokumentálási feladtok ellátása.

 Szükséges ismeretek, képességek:

  • Felsőfokú végzettség (előny az informatikai/műszaki terület);
  • Legalább 2 év informatikai területen szerzett tapasztalat;
  • UML alapú tervezés ismerete
  • MSSQL alapú adatbázis kezelő használatában szerzett tapasztalat;
  • Rendszerszemlélet
  • Üzleti szemléletű gondolkodás;
  • Precizitás;
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség;

 Előnyök:

  • Rendszerszervezői tapasztalat
  • Visual Paradigm vagy egyéb tervezőeszköz ismerete
  • Rendszertervezési és tesztelési módszertanok ismerete;
  • Projektvezetési tapasztalat;
  • MS SharePoint fejlesztői ismeretek
  • Üzleti folyamatelemzési, folyamatszervezési tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás a dokumentációk megértéséhez.

 Mit kínálunk:

  • Szakmai támogatás és tudásmegosztás a rendszerszervezői csoportban.
  • Részvétel tőzsdei, pénzügyi, utazási és CRM rendszerek, valamint a cégcsoport weboldalainak fejlesztésében.
  • A folyamatosan változó munkák mellett valódi szakmai fejlődés és kibontakozás lehetőségét kínáljuk egy dinamikusan fejlődő, magyarországi tulajdonban lévő cégcsoport fiatalos informatikai szervezetében.

Amennyiben vonzónak találja az elvégzendő feladatokat és eddigi szakmai tapasztalatai alapján megfelel az általunk elvárt követelményeknek, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő