www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 1345 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó cégünk munkatársat keres Informatikai Rendszerszervező pozícióba.

Tevékenység:

  • üzleti specifikációk készítése, egyeztetése a megrendelőkkel;
  • rendszer verziókkal kapcsolatos tesztelési feladatok koordinálása;
  • a rendszerről lekérdezések, riportok, státuszok készítése;
  • szakmai kapcsolattartás fejlesztőkkel: a fejlesztők felé szakmai útmutatás, illetve az egyes projektek koordinálása
  • Help Desk munkájának támogatása, segítségnyújtás a rendszerrel, ügyletekkel kapcsolatban felmerülő esetleges problémák kezelésében.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett, minimum két éves tapasztalat
  • felsőfokú szakirányú végzettség,
  • angol nyelvtudás,
  • adatbázis ismeretek, (adatbázis tervezés, kezelés, SQL),
  • WEB technológiák és JAVA technológia ismerete,
  • fejlesztési módszertanok és UML modellezés ismerete,
  • projektvezetési, szoftver fejlesztési és tesztelési módszertanok ismerete

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai fejlődés izgalmas kihívásokkal
  • Biztos munkahely
  • Kulturált munkakörülmények

Munkavégzés helye: Budapest (XII. kerület)

Fényképpel ellátott önéletrajzot várunk „rendszerszervező” megjelöléssel az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő