www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 1261 napja lejárt
Multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársakat az alábbi pozícióra:
Feladatok:
  • Követelmények elemzése, kidolgozása,
  • Rendszerfunkciók és komponensek működésének tervezése,
  • Fejlesztőkkel való kapcsolattartás,
  • Rendszerdokumentáció készítése,
  • Követelmények verifikációja, funkcionális tesztek végzése,
  • Release kezelési folyamatok dokumentálása.
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • 2-3 év banki területen szerzett rendszerszervezői tapasztalat,
  • Alapszintű fejlesztési ismeretek (Java, SQL),
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • UML alapú modellezési ismeretek.
  • Jogosultságkezelési vagy kriptográfiai tapasztalatok.
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem,
  • Dinamikus csapat.
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát a fenti pozíció megjelölésével, az alábbi elérhetőségre:

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika