Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

rendszerszervező

Feladatok:

Feladatok:

  • a banknál működő kártya tranzakció feldolgozási rendszerek alapos megismerése,
  • a beérkező üzleti  igényekre megoldások kidolgozása, dokumentálása,
  • kapcsolattartás külső fejlesztőkkel,
  • fejlesztések átvétele külső fejlesztőktől, integrációs, átvételi tesztek elvégzése, dokumentálása,
  • alkalmazások támogatása, hibák elemzése, javítások előkészítése,
  • innovációs javaslatok felvetése, ötletek, tapasztalatok alapján.

Elvárások:

  • felsőfokú informatikai szakirányú végzettség,
  • legalább középfokú angol nyelvtudás.
  • minimum 5 év pénzügyi/bankkártya területen szerzett tapasztalat,
  • Oracle ismeretek,
  • rendszerszervezési módszertani ismeretek,
  • kiváló szó- és írásbeli kommunikációs készség,
  • gyors gondolkodás, rugalmasság,
  • alkalmazkodó képesség.
  • programozási nyelvek ismerete (sql, pl/sql,  C, C++., JAVA, Cobol, 4gl),
  • alkalmazásszerver technológia ismerete (Glassfish),
  • pénzügyi szektorban szerzett referencia,
  • bankkártya rendszer fejlesztési tapasztalat,
  • tesztelési módszertani ismeretek, gyakorlat és hajlandóság,
  • rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés.

Előny:

Akit keresünk:

Kategória IT / Informatika, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió Budapest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Határozatlan idejű