www.cvonline.hu
Rendszerszervező
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.02.10.
Jelentkezési határidő: 2014.02.13.
Hirdetés azonosító: 569959
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Egyik magyarországi partnerünk számára keresünk, hosszú távú budapesti munkavégzésre új munkatársat rendszerszervezői pozícióba.

Feladatok

  • Üzleti igények felmérése, elemzése
  • Specifikációk készítése
  • Szakmai kapcsolattartás az ügyfelekkel, és a fejlesztőkkel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (műszaki vagy közgazdasági)
  • Vízesés modell és objektum orientált módszertanok ismerete (agilis módszertan tapasztalat előny)
  • Legalább 3 éves tapasztalat komplex rendszerek szervezésében
  • Angol nyelvismeret: szakmai tárgyú tárgyalási szintű nyelvismeret
  • Csapatmunkában történő munkavégzésre képesség

Előny

  • Enterprise Architect eszköz ismerete előny

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Kategória
IT / Informatika
Régió