www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés tegnap lejárt

Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt. az IT Üzleti Támogató Rendszerek területe

RENDSZERSZERVEZŐ

munkatársat keres.

Munkavégzés helye: Aegon Székház, Budapest, Kálvin tér

Leendő munkatársunk feladatai:

  • üzleti követelmények felmérése, egyeztetési az üzleti specialistákkal az üzleti ötlettől a követelmény specifikációig,

  • üzleti-, ügyviteli-, rendszer-folyamatok tervezése az érintett területek bevonásával,

  • a követelmények dokumentálása (adatigények, adatforrások, műveletek és riportok definiálása,

  • rendszer architektúra tervezésének támogatása, együttműködve az Alkalmazás-, valamint IT architekttel/szakértőkkel,

  • fejlesztések támogatása az igénnyel kapcsolatos kérdések tisztázásával, a rendszer szintű specifikáció és tesztterv nyomon követésével, a prototípus/leszállított eredmények ellenőrzésével,

  • rendszereken átívelő teszttervek kidolgozása üzlettel és IT-val közösen,

  • a felmerült igényekkel kapcsolatos IT dokumentációk készítése, (adatigények, adatforrások, műveletek és riportok definiálása),

  • több rendszert érintő igények/projektek szervezési, fejlesztési és tesztelési feladatainak összefogása, koordinálása,

  • projektek szakmai támogatása.

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,

  • minimum 1-2 éves rendszervezési területen szerezett tapasztalat,

  • folyamat-modellezési tapasztalat (BPML ismerete),

  • MS Office magas szintű ismerete,

  • angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • biztosítási iparági ismerete,

  • fejlesztési módszertani ismeretek (UML, BPML, Enterprise Architect),

  • teszt-menedzsment tapasztalat,

  • audit tapasztalat.

Küldje el jelentkezését, ha úgy gondolja, hogy:

  • képes önállóan és felelősségteljesen dolgozni,

  • jó a dokumentációs készsége,

  • jó a kommunikációs- (fejlesztőkkel, üzleti szakértőkkel) és szervezőkészsége,

  • precízitás és terhelhetőség jellemzi.

Amennyiben úgy érzi, hogy a fenti elvárások illenek Önre, és szívesen lenne tagja egy nemzetközi nagyvállalat magyarországi lelkes csapatának, úgy 2017. november 20-ig jelentkezzen Karrierportál oldalunkon!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika > Rendszeradminisztrátor, Rendszerfejlesztő
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol