www.cvonline.hu

Rendszerszervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.01.23.
Hirdetés azonosító: 1095568

Országos hálózattal rendelkező szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat
Feladatok:

  • Termék- és folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése
  • Koncepció készítés meglévő és új alkalmazások tervezésével, valamint az integrációs igények kiszolgálásával
  • Alkalmazási rendszerkövetelmények. funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások készítése
  • Fejlesztési szakaszok tervezése és ütemezése
  • Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete, dokumentálása
  • Kapcsolattartás a fejlesztőkkel, vezetőséggel és a felhasználói üzleti területekkel

Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki területen)
  • Jó analitikus, problémamegoldó képesség
  • Strukturált gondolkodásmód
  • Rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Eredmény- és ügyfélorientált szemlélet
  • Magabiztos számítógép használat

Juttatások:
  • Hosszú távú lehetőség
  • Azonnali kezdés
  • Versenyképes juttatás (mobiltelefonnal, laptoppal)
  • Stabil háttér

Előnyök:
  • Folyamatszervezői vagy rendszervezői szakirányon szerzett végzettség
  • Logisztikai területen vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Adatbázis tervezői valamint SQL fejlesztői gyakorlat

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Kategória
IT / Informatika
Régió