www.cvonline.hu

Rendszerszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1095211

Nemzetközi háttérrel rendelkező pénzügyi szolgáltatás iparágban tevékenykedő, dinamikusan növekvő társaság számára keresünk Rendszerszervező kollégát.

Feladatok:

- Üzleti területekről érkező, webes alkalmazásokat érintő termék és folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése, koncepció készítése
- Specifikációk, folyamatleírások készítése
- Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartatása és ellenőrzése,
- Tesztelés végrehajtása, teszdokumentáció készítése
- Folyamatos kapcsolattartás és kooperáció a szállítókkal
- Kapcsolattartás a felhasználói, üzleti területekkel

Elvárások:

- Minimum 3-4 év rendszerszervezői tapasztalat preferáltan webes alkalmazások területén,
- Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség,
- Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet,
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség,
- Eredményorientált, ügyfélorientált szemlélet,
- Aktív részvétel csapatmunkában
Előny:
- Informatikai projektek vezetésében szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás
- Értékesítési, pénzforgalmi és web alapú rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Nemzetközi háttér
- Fiatalos csapat
- Versenyképes juttatási csomag

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján