www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 229 napja lejárt

A KINCSINFO Nonprofit Kft.

budapesti munkavégzési helyszínnel keres

rendszerszervezőt,

Az alábbi feltételekkel:

Főbb feladatok, munkák:

  • Részvétel az új számlavezető rendszer bevezetését célzó nagyprojekt specifikációs és tesztelési alprojektjében
  • Részvétel a funkcionális követelmények előállításában a projekt szakmai vezetőjének irányítása mellett
  • Közreműködés az igényspecifikációból a végleges szoftverkövetelményeket előállító szakmai folyamatban, a megrendelő oldali kollégák és a Vállalkozó közötti egyeztetések koordinációjában
  • A projekt szakmai vezetője mellett részvétel a Vállalkozó által bemutatott fejlesztési megoldások megrendelő oldali véleményezésében
  • Részvétel az üzleti helyesség tesztek készítésében,
  • Tesztelési tervek ellenőrzése, kiegészítése,
  • Igény esetén részvétel a tesztelés előkészítésében, támogatásában
  • A rendszerbevezetés, élesbe állítás megrendelő oldali támogatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 3 év szervezői tapasztalat
  • Minimum 1 év tesztelési tapasztalat
  • Gazdasági, Pénzügyi, vagy Gazdasági-informatikai felsőfokú végzettség
  • Analitikus gondolkodás, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Rendszerszemlélet, megbízhatóság és csapatmunka
  • Gyakorlat MS Office, projektmenedzsment és tesztelés nyilvántartó eszközök használatában

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Banki pénzforgalmi számlavezető informatikai rendszer bevezetési, tesztelési projektben való részvétel
  • A költségvetési intézmények működésének gyakorlati ismerete
  • Rendszerkiváltási, migrációs projekt tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete (dokumentációk írása, olvasása)
  • Projekt módszertani vagy PM ismeretek

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdés
  • 3+12 hónapra szóló határozott idejű munkaszerződés
  • Meghatározó pénzforgalmi szereplőnél szerezhető tapasztalat

A munkavégzés helye:

Budapest V. Hold utca 7. vagy szükség szerint a Magyar Államkincstár más telephelye.

A jelentkezéshez szükséges csatolandó dokumentumok:

  • részletes fényképes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képesítéseket igazoló okmányok másolata,

A pályázatokat fizetés igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.