www.cvonline.hu

Rendszerszervező

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.10.15.
Hirdetés azonosító: 1075796

Partnerünk egy nemzetközi hátterű, a magyar piacon vezető szerepben lévő pénzintézet, amely e-csatornák területre keres Rendszerszervező kollégát.

Feladatok:

- A fejlesztési igények felmérése, specifikálása, a fejlesztés felügyelete
- Alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése,
- Döntések előkészítése
- A cég üzleti céljaihoz legjobban illeszkedő informatikai megoldások kiválasztása és megvalósítása
- Dokumentációk elkészítése, átadása, oktatáshoz illetve üzemeltetéshez, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatás elvégzésében, azok szervezésében
- Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás e területek munkafolyamatainak szervezéséhez
- Kapcsolattartás a beszállítókkal
- Fejlesztési életciklus-követés

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú (informatikai alap + gazdasági kiegészítő) végzettség
- Aktív angol nyelvismeret
- Minimum 3 év rendszerszervezésben szerzett tapasztalat, preferáltan pénzintézetnél, pénzintézeti beszállítónál, vagy telekommunikációs területen
- Kezdeményezőkészség, folyamatszemlélet

Előnyt jelent:

- e-bank, mobilbank fejlesztésben szerzett rendszerszervezési tapasztalat
- egységes banki front-end rendszer fejlesztése során szerzett rendszerszervezési tapasztalat
- e-csatornákkal kapcsolatos üzleti folyamatok ismerete
- fióki folyamatokkal kapcsolatos üzleti folyamatok ismerete
- alapszintű Java programozási ismeretek

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő béren kívüli juttatások
- Fejlődési lehetőség
- Felelősségteljes munkakör
- Dinamikus csapat
- Modern munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján