Az OTP Csoport a magyarországi és közép-európai térség meghatározó gazdasági szereplőjeként 9 országban, több mint 1500 bankfiókban, a legmodernebb elektronikus csatornákon és széleskörű partneri hálózatán nyújt közel 12,2 millió ügyfél számára pénzügyi szolgáltatásokat. Ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

Rendszerszervező

Feladatok:

Az OTP Bank

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:

  • Az üzleti igények elemzése, egyeztetése, rendszer specifikációk elkészítése
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a fejlesztőkkel, a fejlesztői dokumentációk véleményezése
  • Kapcsolódó IT rendszerek interfész specifikációinak véleményezése, egyeztetése és véglegesítése
  • Adatbázisból lekérdezések, riportok, készítése
  • Hibajelentések elemzése, feltárása, fejlesztőkhöz történő továbbítása
  • Tesztelési tervek elkészítése, tesztelés koordinálása

Követelmények:

  • Felsőfokú gazdasági vagy informatikai végzettség
  • Hitelezési és bírálati folyamatok üzleti termék és folyamat ismerete
  • Legalább 2 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség, üzleti szemléletű gondolkodás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Jó elemző- és szervezőképesség, rendszerszemlélet
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó írásbeli kommunikációs és tárgyalási készség

Előnyt jelent:

  • Egyéb Banki üzleti termék és folyamatok ismerete
  • Angol nyelv közép vagy felsőfokú ismerete
  • PL/SQL ismeret
  • Banki IT tapasztalat

Jelentkezési határidő: 2016. május 12.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson ide!

Akit keresünk:

Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, IT / Informatika
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő