www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 448 napja lejárt

Megbízónk a világ 25 országában jelenlévő, világszerte több mint 9500 alkalmazottat foglalkoztató, egyik vezető nemzetközi követeléskezelő cégcsoport magyarországi tagja. Dinamikusan fejlődő fiatalos csapatukba jelenleg Rendszerszervező munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatok

  • Az egyes üzleti területek fejlesztési igényeinek felmérése és specifikálása
  • A specifikált fejlesztési projektek teljes körű koordinálása (fejlesztési folyamat végig követése, fejlesztésen és tesztelés át a bevezetésig, folyamat koordinálása, kapcsolattartás az üzleti oldal és fejlesztés között)
  • Specifikáció kidolgozása együttműködve az üzleti részlegekkel, a fejlesztési vezetővel, programozókkal, javaslattétel kidolgozása a rendszerek fejlesztésére
  • Részletesen megismerni a hatáskörbe tartozó informatikai rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó folyamatokat
  • A rendszerek köré épült üzleti folyamatok ismerete
  • A felhasználói tesztelések támogatása
  • A rendszerekben előállt incidensek dokumentálása
  • Az üzleti folyamatokban tapasztalt anomáliák megkeresése és azokra megoldás keresése
  • Egyeztetés és napi szintű kapcsolattartás az érintett részlegek vezetőivel
  • Részvétel a rendszerekhez kötődő projektek végrehajtásában
  • Szükség esetén oktatást tart a kollégáknak olyan szakmai témákról, amelyekhez kiemelkedően ért
  • A felettesek részére heti jelentéseket, státuszriportokat készít

Elvárások

  • Rendszerszervezői/pénzügyi/projektvezetési területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • SQL lekérdező nyelv naprakész ismerete
  • Jó kapcsolattartó képesség az üzleti területekkel
  • Felsőfokú végzetség
  • Specifikáció készítésben szerzett tapasztalat, (üzleti igények összegyűjtése, funkcionális specifikáció készítése)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, SQL lekérdezések)
  • Rendszerszemléletű gondolkodásmód
  • Kitűnő monotonitástűrő képesség
  • Precíz, lelkiismeretes és dinamikus munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Projektvezetési technikák ismerete
  • Folyamatábra készítő szoftverek ismerete (MS Projekt)
  • Oracle adatbázis szerver lekérdezés oldali ismerete

Amit megbízónk kínál

  • Alapbéren felül, teljesítménytől függő bónusz
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Cég által támogatott ingyenes sportolási lehetőség
  • Széles körű tapasztalatszerzési lehetőség
  • Rendszeres belső képzések, tréningek
  • Biztos nemzetközi háttér és üzleti környezet
  • Jól felszerelt, modern munkahely és kellemes, fiatalos környezet