www.cvonline.hu

Rendszerszervező

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 1016317
lejárt

Megye:

Budapest

A pozíció leírása:

A régió legnagyobb banki IT projektjéhez keresünk rendszerszervező munkatársakat.

Feladatkör, felelősségek:

•Java és/vagy .NET alapú szerver és/vagy többrétegű alkalmazásokhoz kapcsolódó teljes körű rendszerszervezői feladatok ellátása (igényspecifikációtól a tesztterveken keresztül a verziókibocsájtásig)

•3rd level support

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:

•Probléma megoldó képesség, eredményorientáltság

•Rendszerszervezői és/vagy folyamatszervezői gyakorlati tapasztalat

•Banki/Pénzügyi rendszerek és folyamatok ismerete

•Munkavégzés csapatban és önállóan

•Angol nyelvű szakmai szöveg olvasási készség

Előny:

•UML diagram (pl. UseCase; Activity, Sequence) rajzolási készség

•Microservice architektúra ismerete

Nyelvtudás:

Szakmai angol nyelvismeret írásban

A megbízó cég profilja:

Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Egyéb:

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió