www.cvonline.hu

Rendszerszervező

  • A hirdetés 622 napja lejárt

Nemzetközileg elismert, piacvezető biztosítótársaság számára keresünk munkatátársat az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:

  • Web alapú megoldások fejlesztésének támogatása
  • Üzleti specifikáció alapján megvalósítási tervek és rendszertervek készítése
  • Projektmunkákban való aktív részvétel (kapcsolattartás üzleti megrendelőkkel, külső beszállítóval és tesztelőkkel)
  • Elkészült megoldások szervezői tesztelése
  • A rendszerekben előállt incidensek kezelése és dokumentálása
  • Részvétel az új technológiák feltérképezésében és csapaton belüli terjesztésében

Elvárt szakmai kompetenciák:

  • Folyamatban lévő tanulmányok vagy befejezett főiskolai/egyetemi végzettség
  • 1-3 év rendszerszervezői vagy fejlesztői tapasztalat
  • Angol alapfokú nyelvtudás
  • Szoftvertervezési és modellezési ismeretek
  • Magas fokú problémamegoldó képesség, ügyfélorientált személyiség, proaktivitás
  • Szolgáltatás alapú megoldások ismerete
  • XML ismerete
  • Precizitás, projektszemlélet, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • SQL-ismeretek, C# nyelv ismerete
  • Windows Workflow Foundation ismerete
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Asszertív kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • Scrum módszertan ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Modern, innovatív multinacionális szervezeti kultúra
  • Fiatalos és jó hangulatú csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Modern munkakörnyezet
  • Céges kedvezmények
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Főállású, határozatlan idejű munkaviszony

Lokáció: Budapest, belváros

Kapcsolattartó:

Haller Krisztina

E-mail cím megjelenítése

+361/88-33-511

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő