www.cvonline.hu

Rendszerszervező tesztkoordinátor

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.19.
Jelentkezési határidő: 2017.02.04.
Hirdetés azonosító: 1098895

Nemzetközi háttérrel rendelkező pénzügyi szolgáltatás iparágban tevékenykedő, dinamikusan növekvő társaság számára keresünk IT Rendszerszervező tesztkoordinátor kollégát.

Feladatok:

- Tesztkoordinátorként az üzleti területekről érkező, alkalmazásokat érintő termék és folyamatfejlesztési igények felmérése, elemzése, koncepció készítése
- Teszt management eszköz bevezetése és használata
- Automata tesztek tervezése
- Informatikai tesztelések előkészítése, felügyelete, tesztdokumentáció készítése/készíttetése/ ellenőrzése, tesztelési folyamat támogatása
- Tesztelési folyamatok optimalizálása, folyamat tesztek szervezése, felügyelete
- Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartatása és ellenőrzése,

Elvárások:

- Minimum 3-4 év rendszerszervezői / tesztelői tapasztalat
- Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági és/vagy műszaki végzettség
- Jó analitikus, problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
- Önállóság, kezdeményezőkészség
Előny:
- Tesztelés vezetői, koordinátori gyakorlat
- Teszt management eszköz bevezetésében és használatában szerzett tapasztalat
- Pénzügyi szolgáltatónál IT területen szerzett tapasztalat,

Amit kínálunk:

-Komplex, változatos munka
-Versenyképes alapbér, egyéb juttatások (életbiztosítás, cafeteria, bónusz)
-Kiváló lokáció
-Kellemes munkakörnyezet, stabil háttér

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján