www.cvonline.hu

Rendszerszervező / számlavezetés szakterületre

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Rendszerszervező/ számlavezetés szakterületre

Szakterület megnevezése: rendszerszervezés

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • Üzleti, megrendelő területekkel való kapcsolattartás
  • Számlavezetéssel kapcsolatos fejlesztési igények felmérése, specifikálása, a fejlesztés felügyelete
  • Alternatív megoldásokat tartalmazó megvalósíthatósági tanulmányok készítése, döntés-előkészítése
  • Rendszerparaméterezési feladatok ellátása
  • A fejlesztések funkcionális tesztjének végrehajtása
  • Dokumentációk elkészítése, átadása oktatáshoz illetve üzemeltetéshez, részvétel a rendszerekkel kapcsolatos oktatás elvégzésében, azok szervezésében
  • Napi tevékenységből eredő ad hoc problémák elhárítása, támogatás ezen területek munkafolyamatainak szervezéséhez
  • Konzultáció, tanácsadás
  • Részvétel a terület középtávú céljainak elérésében
  • Részvétel a szervezetfejlesztést és munkavégzés hatékonyságát célzó tevékenységekben
  • A fent megnevezett feladatok pontos és határidőre történő elvégzése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (gazdasági, számviteli vagy műszaki informatika)
  • Hasonló munkakörben (rendszerszervezőként, folyamatszervezőként), pénzintézetnél vagy annak beszállítójánál szerzett min. 1-2 éves tapasztalat
  • Érdeklődés AS 400 technológiák iránt
  • Rendszerszervezési módszertan(ok) és támogató eszköz(ök) ismerete
  • SQL tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Banküzleti folyamatok ismerete
  • Banki termékek ismerete
  • Bankközi fizetési/elszámolási rendszerek ismerete
  • Hitelintézeti számvitel szabályok ismerete
  • Az Equation számlavezető rendszer ismerete
  • Fejlesztői ismeretek

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (haladó)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő